Maturantiman je u petak bija zadnji dan škole

Ka po običaju,natpisi i razne poruke na majicaman su i ovi put pokazali maštovitost mladi,iako ji neke nečemo baš razumit,oni vrlo dobro znadu zašto su baš nji izabrali… I dokle su zanji desetlječi maturanti zadnjega dana škole besciljno lutali,Napokon se niko sitija i od ove godine grad Split je baš lipo organizira oto zadnjega dana škole,nazvan,Norijada,pa su najpri uz di đeja jemali zborno misto na Rivi,za da bi kasnije rijeke…
Read more...I to je to,sa školon je gotovo

Maturantiman je jučera bija zanji dan škole.Još triba položit maturu,pa onda svako na svoju stranu,neki če na fakultet,neki poč radit,večina če čamit na burzi rada i pitat se zašto je puste godine u školu odija,a ima i oni ča čedu se “trbuhom za kruhom” uputit u bili svit i bit broj koji če se evidentirat i kojega če ona druga strana politike iskoristit za neku od buduči predizborni kanpanj i…
Read more...





